Odrađen i 11. Mosor Grebbening!

Ove subote održano je 5. kolo Dalmatinske Trail Lige – legendarni Mosor Grebbening u svom čak jedanaestom izdanju, koje je privuklo skoro 250 natjecatelja! Kao i dosad, ova utrka imala je tri kategorije: “Pule” (11 km sa 450 m uspona) , “Tovar” (16 km sa 1100 m uspona), te legendarna “Sivonja” kategorija (36km sa 2000 m uspona) koja se protezala cijelim Mosorom, te su svi oni koji su ga završili dobili priznanje “Mosorskog Sivonje”! 🙂

Na najprestižnoj kategoriji “Sivonja” , slavio je Daniel Krstulović Opara (iz HPD Mosora) sa vremenom od 5:45:31 sati, dok je naš Marko Herman bio drugi sa vremenom od 6:27:11!!  😎  Hrvoje Kedžo i Ivan Roguljić završili su kao 23. i 24. u muškoj konkurenciji (Hrvoje za 10:35:42, a Ivan za 11:01:23), te zasluženo ponijeli svoje priznanje kući! Kod žena pobijedila je Ivana Vrvilo (članica PD Imbera SS) sa vremenom od 8:24:45 sati, sa samo dvije sekunde ispred Srđane Rožić (HPD Mosor)

U “Tovar” kategoriji, slavio je Stipe Jerončić (PD Imber SS) sa vremenom od 2:22:32 sata, a kod žena Eva Tušar (3:08:52) članica HPD Mosora, dok je naša Suzana Marović bila 9. u ženskom poretku sa vremenom od 4:21:13, a Jakša Rošin 35. kod muškaraca sa vremenom od 4:32:36!

U “Pule” kategoriji, naš Ante Bubić pobijedio je ispred Vedrana Ugrina sa vremenom od 1:11:50, dok je kod žena slavila Ivana Mihalj (1:35:24) članica Cosmo Boxa. Naš Pavao Lugitić osvojio je 33. mjesto kod muškaraca sa vremenom od 2:55:02.

I na ovoj utrci Strkin pomladak bio je aktivan, pa su mladi članovi obitelj Roguljić (Diana i Marin) nastupili na “Pule” kategoriji, a iz obitelji Bubić (Stela i Klara) na dječjoj utrci na 800 metara, na kojoj je nastupilo skoro 100 djece! Uz dobru organizaciju, odlično vrijeme i super stazama, i ovogodišnji Mosor Grebbening je bila prava trail poslastica! Također, čestitke organizatorima, a pogotovo “Alfi i Omegi” Mosor Grebbeninga – Dragomiru Čoviću – Bilom! 😉

Kompletne rezultate svih kategorija možete vidjeti OVDJE, dok ukupne rezultate svih dosadašnjih utrka možete vidjeti OVDJE!