Završena Easy Going Store Liga by TTK Strka

Sa završenim Marjan Trailom, završena je i Easy Going Store trail liga u organizaciji TTK Strka. Nakon 7 trail utrka po planinama Dalmacije, ukupni pobjednik u muškoj konkurecniji jeMarin Koceić. Srđan Oršulić je drugi, dok je treće mjesto osvojio Ivan Kovačev.Sistem bodovanja je bio da se boduje 5 najboljih utrka (od 7 održanih), s tim da se u zadnjem kolu (Marjan Trail) u dužoj kategoriji na 20km, dobivalo 20% bodova više za osvojeni plasman.

Kod žena slavila je Katarina Kokan, drugo mjesto je pripalo Made Žeravici, a broncu je osvojila Meri Prar. Osvajači medalja dobili su i prigodne poklone od glavnog sponzora lige – EASY GOING STORE!
Ukupno je nastupilo 276 natjecatelja, a prosjek po utrci je bio lijepih 88 natjecatelja! Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali na utrkama, te svim volonterima koji su ovo natjecanje omogućili lakšim!