Čak 106 trkača nastupilo na noćnom trailu u 3. kolu Strka Trail Lige!

Ni kiša koja je padala skoro pola dana, a niti mrak po Marjanu nije omelo čak 106 natjecatelja da uživaju u čarima noćnog traila! Kako se bližio sam start utrke u 17:30 broj čeonih lampa na startu je samo rastao. A kako izgleda kad starta toliko čeonih lampa pogledajte u videu 😉

Stazu dugu 5,5 km najbrže je svladao Ante Pešić Golub sa vremenom od 27:33 i sa trećom uzastopnom pobjedom učvrstio je svoju vodeću poziciju u ukupnom poretku. Samo 56 sekundi poslije u cilj je ušao Lovre Mihotić (28:29), dok je Josip Feher završio treći (28:51). Kod žena slavila je naša poznata ultramaratonka Nikolina Šustić sa vremenom od 31:17, ispred Dobrile Duišin (38:40) i Vere Mekinić (40:53).

Ukupne rezultate 3. kola možete vidjeti OVDJE, trenutni ukupni poredak muškaraca OVDJE, a žena OVDJE!  😎  Naravno, ukoliko uočite neke nepravilnosti kod rezultata, kontaktirajte nas naš e-mail ttkstrka@gmail.com ili putem Facebooka!

4. kolo Strka Trail Lige na rasporedu je sljedeće subote, 27.01.2018., a vodimo vas u stara zapuštena zamosorska sela! Ovu utrku se zaista ne isplati propustiti!  😉

A kako je to sve sinoć izgledalo, pogledajte u našoj video i foto galeriji!