Nastupili smo na Škrapingu, ImberTreku, Promina Trailu, Srbiji,dalekoj Transgrancanariji..

09.03. održana je legendarna treking utrka na otoku Pašmanu – Škraping, a naš Ante Pešić Golub pobjedio je na 45km dugoj utrci (6:01:30), dok je Hrvoje Kedžo pobijedio na 25km utrci (2:27:55)!!  😎
Istog dana održano je i 2. kolo Dalmatinske Trail Lige u Omišu – ImberTrek na kojem je nastupilo mnogo naših članova, a izdvajamo pobjedu Dobrile Dujišin na 20km utrci! (2:51:01).
Svi rezultati naših članova na ImberTreku:
30km: Ante Ercegović 14. (5:01:47), Igor Drašković 19. (5:26:21) i Jakša Rošin 27. (7:29:06), dok je Vedrana Jerić-Miloš odustala.
20km: Dobrila Dujišin 1. (2:51:01), Nađa Ramić 12. (3:42:19), Josipa Filipović 19. (4:17:10)
10km: Jakov Gabela 5. (1:06:56), Ivan Rako 29. (1:26:48), Anđela Brzović 20. (1:45:03), Dragana Sarač 28. (1:49:43) i Marijana Bubić 29. (1:50:19).
Održana je i 5km utrka “Obiteljski đir” gdje su nastupili naša Strka KIDS članovi: Mislav Brzović te Stela, Klara i Ivan Bubić.

A u 3. kolu DTL-a ProminaTrail Drniš nastupilo je oko 450 natjecatelja, a tu je nastupilo 10 naših članova!
Marko Herman bio je 15. (5:17:28) na 30km utrci, dok je Dobrila Dujišin osvojila 3. mjesto na 20km utrci(3:10:25)! Treća DTL utrka u kalendaru i treće postolje zaredom! Naša crvenokosa kaštelanska neman!  😎  Nađa Ramić bila je 21. (4:27:16), Hrvoje Kedžo 12. (3:09:45), Jakša Rošin 52. (4:23:08), dok je novi član Strke Nikola Najev odustao na 20km zbog malo lutanja na stazi. Na 10km utrci Jakov Gabela osvojio je odlično 4. mjesto (1:17:41), Pavao Ligutić 105. (2:56:58), a Dragana Sarač 26. (2:07:58). Marijana Bubić je odustala na 10km.
U ekipnom djelu naš tim osvojio je 3. mjesto i zasluženo nosi pehar u svoje vitrine!

Također, tim je pojačan za nekoliki novih članova i to: Ivan Božić, Nikola Najave, Ana Asanović i Željana Barač. Željana je također nastupili na ImberTreku na 20km (tad bez tima) i osvojila odlično 4. mjesto, dok je prije nekoliko dana slavila na 24km dugoj trail utrci u Pakoštanima!  😎

A moramo napomenuti kako je Katarina Kukučka 23.02. nastupila na Transgrancanariji na 69 km utrci i ostvarila odličan plasman, 295 mjesto od ukupno 759 trkača. Istog vikenda Vedrana Jerić Miloš trčala je na Avala Night Skytrail u Beogradu (10km) i bila odlična 68. I dok su Katarina i Vedrana trčale na dalekim destinacijama, dobar dio naših snaga je nastupio na Splitskom polumaratonu : Dobrila Dujišin, Ante Ercegović, Hrvoje Benussi, Jakov Gabela, Aleksandar Balažinec i Jakša Rošin su otrčali 21 buroviti kilometar ulicama Splita. Veliki broj naših članova je volontirao na utrci i tako podržao ovaj vrijedan trkački projekt.